Skříně pro distribučnírozváděče SVS-B, RST a BTS

Bts Bts-sf6 Rs-1 RST RST-650 SVS-B 2x s kabelovým zákrytem SVS-B 2x s podstavcem SVS-B s kabelovým zákrytem SVS-B s podstavcem

Skříně pro distribučnírozváděče Bts

BTS.dwg

Popis:
Skříně jsou vyrobeny z moderního materiálu ALUZINKU - což je speciální legovaný, proti korozi velmi odolný plech. Skříně jsou opatřeny nátěrem fasádní strukturní barvou Rudicolor v odstínu dle přání zákazníka, alternativně práškovou termoreaktivní barvou (hlavně vnitřní provedení). Skříně jsou vybaveny bezpečnostními tabulkami a samostatným zemnícím šroubem, jednotlivé části jsou vzájemně vodivě spojeny.

BTS
Tento pilíř je určen pro usazení přímo do terénu vedle trafostanic, nebo mezi sloupy dvousloupových trafostanic (např. BTS), popřípadě do volného prostoru (např. vedle výrobních hal) do jmenovitého výkonu 1000 kVA (1600A) nebo 2 x 1000 kVA (2 x 1600A) s krytím IP43/20. Pilíř je přístupný z obou stran jednokřídlými uzamykatelnými dveřmi (na přání je vyráběno i jednostranné provedení, které vyžaduje i zástavbu jednostranného rozvaděče). Vyměnitelná střecha je vyráběna buď bez nebo s kabelovými průchody v počtu dle přání zákazníka. V dolní části pilíře je umístěn zákrytový kabelový prostor pro vývody do podzemní sítě.

BTS-S
Tato skříň je určena pro usazení do klasických zděných trafostanic, do jmenovitého výkonu 1000 kVA (1600A) nebo 2 x 630 kVA (2 x 1000A) s krytím IP43/20.
Skříň je přístupná z jedné strany dvoudílnými uzamykatelnými dveřmi a vyžaduje i zástavbu jednostranného rozvaděče(na přání zákazníka je vyráběno i oboustranné provedení).
Vyměnitelná střecha je vyráběna buď bez nebo s kabelovými průchody v počtu dle přání zákazníka. V dolní části pilíře je umístěn zákrytový prostor pro vývody do kabelové sítě. Po drobných úpravách lze tyto skříně spojovat ve větší celky.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice bihac umrli smrtovnice sarajevo