Kariéra

KONSTRUKTÉR – ELEKTROTECHNIK – REFERENT OBCHODU

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky ve stádiu vytváření nabídky, při uzavírání smluv o dodávce a při výrobě ocelových a betonových kontejnerů pro osazování technických zařízení pro distribuci, transformaci a skladování elektřiny.
  • Spolupráce s obchodním a výrobním úsekem na poli posuzování a příp. navrhování technických řešení, z hlediska elektrotechnické problematiky
  • Spolupráce s obchodním a výrobním úsekem při kalkulaci cen výrobku

Požadujeme:

  • VŠ případně ÚSO vzdělání technického směru – obor elektro-silnoproud
  • Praxe v oblasti technologické přípravy, výroby, nebo obchodování podobných výrobků
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost SW CAD nebo Solid Edge
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, inovativnost

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdu včetně motivujícího finančního ohodnocení
  • Zázemí stabilní etablované společnosti
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Možnosti dalšího rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt:  nabor@eltraf.cz

LAKÝRNÍK

  • Tryskání oceloplechových výrobku
  • Lakování oceloplechových a betonových výrobku (syntetické barvy, omítkovina)

Požadujeme:

  • Vyučen v oboru, nevyučené zaučíme
  • Praxe výhodou