Skříně pro distribučnírozváděče SVS-B, RST a BTS

Bts Bts-sf6 Rs-1 RST RST-650 SVS-B 2x s kabelovým zákrytem SVS-B 2x s podstavcem SVS-B s kabelovým zákrytem SVS-B s podstavcem

Skříně pro distribučnírozváděče SVS-B s kabelovým zákrytem

SVS-B s kabelovým zákrytem.dwg

Popis:
Skříně jsou vyrobeny z nerezového plechu, tak aby byla zajištěna jejich mnohaletá korozní odolnost. Skříně jsou opatřeny nástřikem speciální barvou STO na nerezové plechy. Skříně jsou vybaveny bezpečnostními tabulkami a samostatným zemnícím šroubem, jednotlivé části jsou vzájemně vodivě spojeny.

SVS-B s kabelovým zákrytem
Tato typová skříň je určena pro zástavbu do příhradových trafostanic, nebo na konstrukci do jedno- či dvousloupových betonových trafostanic až do jmenovitého výkonu 630 kVA (1000A), s krytím IP43/20 nebo vyšším.
Skříň je přístupná z obou stran jednokřídlými uzamykatelnými dveřmi (na přání je vyráběno i jednostranné provedení, které vyžaduje zástavbu i jednostranného rozvaděče). Vyměnitelná střecha je vyráběna buď bez nebo s kabelovými průchody v počtu dle přání zákazníka. Pod skříní je umístěn zákrytový kabelový prostor pro vývody do kabelové sítě.

prodaja stanova
pik
smrtovnice avaz

rolex riproduzioni rolex daytona acciaio quadrante nero replica chopard classic racing rolex quadranti rolex costi assemblate portoghese rattrappante rolex offerte rolex negozi